-
Shopping cart is empty
-
x
For free delivery are missing
-,--
Free delivery!
Sum
0,00 €
Price includes discounts
0,00 €
0
-
Shopping cart is empty
-
x
For free delivery are missing
-,--
Free delivery!
Sum
0,00 €
Price includes discounts
-
Klawiatura numeryczna bezprzewodowa asynchroniczna 18 klawiszy czarna
The Symbol :
178846
85.00
Order within
and we will send the package today
| Shipping within | 48 hours |
| Shipping price | 0 |
| The Availability Of |
Duża dostępność
|
| The bar code | |
| ISBN | 36 miesięcy |
| EAN | 766623178846 |
Pomoc eksperta? Dzwoń - 789794056
| Leave your phone |
Klawiatura keypad numeryczny, bezprzewodowy
- 18 pełnowymiarowych klawiszy wraz z klawiszem Backspace
- Technologia 2.4GHz RF zapewnia bezprzewodową funkcjonalność o zasięgu do 10m przy użyciu mikro odbiornika USB
- System automatycznego zarządzania energią, tryb hibernacji, pomaga zwiększyć żywotność baterii; w zestawie jedna bateria AAA
- Klawisze membranowe redukują typowy hałas, zapewniają dobrą reakcję klawiszy oraz posiadają niski skok
- Niezwykle cienka oraz lekka - idealna dla użytkowników notebooków
- Ergonomiczna konstrukcja zapewnia komfort pracy oraz redukuje zmęczenie nadgarstka
- Pełnowymiarowe, nisko-profilowe klawisze z łatwą identyfikacją; idealna do wprowadzania danych ze zwiększoną dokładnością
- Plug and Play; nie wymaga instalacji sterowników
| Informacje o produkcie | |
| Model |
178846 |
| Rodzaj | Numeryczna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz USB |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS Windows 10 Windows 8.1 Windows 8 Windows 7 Windows Vista Windows XP Linux |
| Wymiary |
140 x 85 x 23 mm |
| Waga | 90 g |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
Certificates:
CE, FCC, RoHS, WEEE
Interface:
Radio 2,4 GHz, USB
Colour:
black
Model:
178846
Scales:
90 g
Połączenie:
Bezprzewodowe
Zestaw z myszką:
Nie
Obsługiwane systemy operacyjne:
Linux, Mac OS, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista, Windows XP
Akcesoria w zestawie:
Bateria AAA, Bezprzewodowa Klawiatura Numeryczna, Instrukcja szybkiej instalacji, Mikroodbiornik USB
Oznaczenia:
CE+WEEE
Pozostałe parametry:
Diodowa sygnalizacja funkcji NumLock, Obudowa: plastik ABS, Pełnowymiarowe klawisze membranowe, Żywotność klawiszy: 5 milionów uderzeń
Rodzaj klawiatury:
Numeryczna
Zasilanie (lista):
Baterie/akumulatory AAA
Wymiary:
140 x 85 x 23 mm
Podświetlana klawiatura:
Nie
Zasięg:
10 m
Wymagania środowiskowe:
Temperatura magazynowania: -20 - 60°C, Temperatura pracy: 0 - 40°C, Wilgotność (nieskondensowana): 5 - 90%

|
|
|
|
|
|
|
|




