-
Shopping cart is empty
-
x
For free delivery are missing
-,--
Free delivery!
Sum
0,00 €
Price includes discounts
0,00 €
0
-
Shopping cart is empty
-
x
For free delivery are missing
-,--
Free delivery!
Sum
0,00 €
Price includes discounts
-
Trust Klawiatura PRIMO podświetlana USB-A
The Symbol :
25732
111.00
Order within
and we will send the package today
| Shipping within | 48 hours |
| Shipping price | 0 |
| The Availability Of |
Duża dostępność
|
| The bar code | |
| EAN | 8713439257328 |
Pomoc eksperta? Dzwoń - 789794056
| Leave your phone |
Trust Primo Podświetlana klawiatura - Black US
Podświetlana klawiatura zapewniająca wygodne i komfortowe pisanie przez cały dzień i noc.
- Pełnowymiarowa klawiatura z cichymi, niskoprofilowymi klawiszami dla maksymalnej wydajności i produktywności
- Podświetlane klawisze LED, łatwe do odczytania, umożliwiające wygodne pisanie o każdej porze dnia
- Regulacja jasności i włączanie/wyłączanie podświetlenia za pomocą klawiszy funkcyjnych (Fn)
- Odporność na zalanie oznacza kolejny kłopot z głowy
- Stabilne, rozkładane nóżki umożliwiają dostosowanie wysokości klawiatury do własnych preferencji
- Proste podłączenie plug & play za pomocą dołączonego kabla USB-C lub USB-A o długości 180 cm
| Informacje o produkcie | |
| Model |
25732 |
| Rodzaj | Standard |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Język klawiatury | Angielski (US) [Enter poziomy] |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 180 cm |
| Kolor | Czarny |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 Mac OS |
| Wymiary |
22 x 436 x 184 mm |
| Waga | 556 g |
| Oznaczenia | |
Interface:
USB
Kind:
Standard
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
60 mies.
Połączenie:
Przewodowe
Zestaw z myszką:
Nie

|
|
|
|
|
|
|
|




