-
Shopping cart is empty
-
x
For free delivery are missing
-,--
Free delivery!
Sum
0,00 €
Price includes discounts
0,00 €
0
-
Shopping cart is empty
-
x
For free delivery are missing
-,--
Free delivery!
Sum
0,00 €
Price includes discounts
-
Trust Słuchawki gaming GXT 415BM Zirox Batman
The Symbol :
25783
110.00
Order within
and we will send the package today
| Shipping within | 48 hours |
| Shipping price | 0 |
| The Availability Of |
Duża dostępność
|
| The bar code | |
| EAN | 8713439257830 |
Pomoc eksperta? Dzwoń - 789794056
| Leave your phone |
Słuchawki gaming GXT 415BM Zirox Batman
Lekkie słuchawki gamingowe przeznaczone do PC, laptopa i konsol.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 100 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 2 m |
| Kolor | Żółty Wzór Czarny |
| Wymiary |
200 x 170 x 85 mm |
| Waga | 244 g |
| Oznaczenia | |
Construction:
Z muszlami nausznymi
Microphone:
Na pałąku
Destiny:
Gaming
Technologies:
Tłumienie dźwięków z otoczenia
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
24 mies.
Dźwięk:
Stereo
Funkcje bluetooth:
Nie dotyczy

|
|
|
|
|
|
|
|




