-
Shopping cart is empty
-
x
For free delivery are missing
-,--
Free delivery!
Sum
0,00 €
Price includes discounts
0,00 €
0
-
Shopping cart is empty
-
x
For free delivery are missing
-,--
Free delivery!
Sum
0,00 €
Price includes discounts
-
Lenovo Mysz biometryczna USB z czytnikiem linii papilarnych Gen3 4Y51S24029
The Symbol :
4Y51S24029
147.00
Order within
and we will send the package today
| Shipping within | 48 hours |
| Shipping price | 0 |
| The Availability Of |
Duża dostępność
|
| The bar code | |
| EAN | 195892122340 |
Pomoc eksperta? Dzwoń - 789794056
| Leave your phone |
Lenovo Biometryczna mysz USB z czytnikiem linii papilarnych Gen3
Biometryczna mysz USB z czytnikiem linii papilarnych Gen3 to prosta mysz oferująca wyższy poziom bezpieczeństwa i wydajności. Dzięki zintegrowanemu dotykowemu czytnikowi linii papilarnych zapewnia bezpieczne uwierzytelnianie za pomocą jednego dotknięcia palcem. Mysz posiada rozdzielczość 2000 DPI oraz sensor optyczny zapewniający precyzyjne śledzenie ruchu, a także oburęczną konstrukcję, oferującą płynniejszą kontrolę i ergonomię.
- Chroń swoje bezpieczeństwo: wysokowydajny, bezobsługowy sensor linii papilarnych (RTS5816) umożliwia szybkie, łatwe i dokładne uwierzytelnianie.
- Obsługa Windows Hello.
- 2000 DPI: wysoka precyzja dzięki optycznemu sensorowi śledzenia ruchu.
- Pełnowymiarowa ergonomiczna mysz o konstrukcji dla osób lewo- i praworęcznych.
- 3 przyciski kliknięcia (lewy przycisk, prawy przycisk, kliknięcie rolki).
- 2 kierunki przewijania (w górę i w dół).
- 3 lata gwarancji.
- Zgodna z Twoją filozofią środowiskową: 20% materiałów w obiegu zamkniętym + 75% PCC.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Lenovo Fingerprint Biometric USB Mouse Gen3 |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (maks.) | 2000 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
113 x 64 x 34 mm |
| Waga | 113 g |
| Oznaczenia | |
Interface:
USB
Number of buttons:
3
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
36 mies.
Liczba rolek:
1
Połączenie:
Przewodowe
Profil:
Uniwersalny
Rozdzielczość (maks.):
2000 dpi

|
|
|
|
|
|
|
|




