-
Shopping cart is empty
-
x
For free delivery are missing
-,--
Free delivery!
Sum
0,00 €
Price includes discounts
0,00 €
0
-
Shopping cart is empty
-
x
For free delivery are missing
-,--
Free delivery!
Sum
0,00 €
Price includes discounts
-
Gembird HUB USB 2.0 4-porty, czarny
The Symbol :
UHB-U2P4-06
44.00
Order within
and we will send the package today
| Shipping within | 48 hours |
| Shipping price | 0 |
| The Availability Of |
Duża dostępność
|
| The bar code | |
| EAN | 8716309124713 |
Pomoc eksperta? Dzwoń - 789794056
| Leave your phone |
HUB USB 2.0 4-porty, czarny
- Doskonałe połączenie
- Plug & Play
- 4-portowy HUB USB 2.0 ze zintegrowanym kablem USB
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Pasywny |
| Liczba portów | 4 |
| Standard | USB 2.0 |
| Ładowanie urządzeń | Nie |
| Porty | 4 x USB Type A Żeńska 1 x USB Type A Męska |
| Długość przewodu | 30 cm |
| Zasilanie | USB 5V |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 Windows 10 Windows 8 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
101 x 30 x 10 mm |
| Waga | 32 g |
| Pozostałe parametry |
Szybkość przesyłania danych: max. Prędkość 480 Mb/s |
| Oznaczenia | |
Number of ports:
4
Standard:
USB 2.0
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
24 mies.
Ładowanie urządzeń:
Nie

|
|
|
|
|
|
|
|




