-
Shopping cart is empty
-
x
For free delivery are missing
-,--
Free delivery!
Sum
0,00 €
Price includes discounts
0,00 €
0
-
Shopping cart is empty
-
x
For free delivery are missing
-,--
Free delivery!
Sum
0,00 €
Price includes discounts
-
Gembird HUB 4-portowy USB 3.1 (Gen 1) z przełącznikami czarny
The Symbol :
UHB-U3P4P-01
70.00
Order within
and we will send the package today
| Shipping within | 48 hours |
| Shipping price | 0 |
| The Availability Of |
Duża dostępność
|
| The bar code | |
| EAN | 8716309124591 |
Pomoc eksperta? Dzwoń - 789794056
| Leave your phone |
4-portowy HUB USB 3.1 (Gen 1) z przełącznikami, czarny
- Kompaktowa konstrukcja
- Zasilany koncentrator: idealny do urządzeń peryferyjnych wymagających większej mocy
- 4-portowy HUB USB 3.1 (Gen 1) ze zintegrowanym kablem
- Praktyczne przyciski włączania/wyłączania i wskaźniki stanu LED
- Zabezpieczenie nadprądowe i zabezpieczenie przed skokami mocy
- Może być zasilany przez gniazdo prądu stałego (zasilacz nie wchodzi w skład zestawu)
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Aktywny |
| Liczba portów | 4 |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Ładowanie urządzeń | Nie |
| Porty | 4 x USB Type A Żeńska 1 x USB Type A Męska |
| Długość przewodu | 24 cm |
| Zasilanie | USB 5V Sieciowe |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 Windows 10 Windows 8 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
100 x 42 x 18 mm |
| Waga | 65 g |
| Pozostałe parametry |
Szybkość przesyłania danych: Max. 5 Gb/s |
| Oznaczenia | |
Number of ports:
4
Standard:
USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
24 mies.
Ładowanie urządzeń:
Nie

|
|
|
|
|
|
|
|




