-
Shopping cart is empty
-
x
-
Shopping cart is empty
-
x
-
Fury Obudowa Shobo SH8F ARGB Midi tower z oknem czarna
| Shipping within | 48 hours |
| Shipping price | 0 |
| The Availability Of |
Duża dostępność
|
| The bar code | |
| EAN | 5901969450217 |
Pomoc eksperta? Dzwoń - 789794056
| Leave your phone |
Harmonia formy i mocy
FURY SHOBO SH8F to obudowa zaprojektowana dla graczy, którzy traktują swój komputer jak precyzyjne narzędzie walki niczym doskonale wykutą zbroję. To konstrukcja, w której każdy detal służy jednemu celowi: zapewnieniu maksymalnej kontroli nad systemem w samym środku cyfrowej bitwy.
Nowy front panel i struktura Midi Tower
W nowej odsłonie SHOBO SH8F postawiliśmy na minimalistyczny, całkowicie płaski panel przedni typu mesh, który oferuje dużą powierzchnię wlotu powietrza. Konstrukcja typu Midi Tower zapewnia idealny balans między kompaktową formą a przestronnością wnętrza, wspierając płyty główne w formatach ATX, Micro-ATX oraz Mini-ITX.
Wentylatory Fury SAI S12 PWM
Sercem układu chłodzenia są cztery fabrycznie zainstalowane wentylatory Fury SAI S12 PWM, oparte na wytrzymałych łożyskach FDB o żywotności do 50 000 godzin. Zastosowanie sterowania sygnałem PWM pozwala na pracę przy znacznie niższych obrotach niż w przypadku modeli DC oraz zapewnia stabilne działanie w optymalnych warunkach napięciowych (12 V).
Pełna synchronizacja arsenału ARGB
Model SH8F PWM ARGB wyposażono w cztery wentylatory z adresowalnym podświetleniem LED (3-pin 5V). Dedykowany kontroler pozwala na pełną synchronizację efektów świetlnych z poziomu płyty głównej, także w konfiguracjach pozbawionych dedykowanego złącza ARGB.
Przepływ powietrza niczym Kaze
Zastosowane wentylatory SAI S12 oferują idealny balans między cichą pracą (27 dB) a skutecznym przepływem powietrza (49,60 CFM). Jednocześnie wentylatory generują wysokie ciśnienie statyczne (1,72 mmH2O), co gwarantuje wydajne tłoczenie chłodnego powietrza przez gęstą strukturę panelu typu mesh.
Chłodzenie godne mistrzów ciecz i powietrze
Dla najbardziej wymagających użytkowników SHOBO oferuje duży potencjał rozbudowy konstrukcja pomieści łącznie aż 8 wentylatorów. Obudowa jest również w pełni przygotowana do montażu chłodzenia cieczą, wspierając radiatory o długości do 360 mm na froncie (dla radiatora 360 mm wymagany montaż wentylatorów wewnątrz struktury) oraz do 240 mm na górze obudowy.
Maksymalna kompatybilność
Wnętrze FURY SHOBO to przestrzeń zaprojektowana z myślą o najważniejszych elementach Twojego rynsztunku. Konstrukcja umożliwia montaż kart graficznych o długości do 330 mm oraz wieżowych chłodzeń procesora o wysokości do 161 mm. Całość uzupełniają dedykowane zatoki na dwa dyski 2,5" oraz dwa dyski 3,5".
Twoje centrum dowodzenia
Panel górny zapewnia szybki dostęp do złączy niezbędnych do obsługi Twojego arsenału: dwóch portów USB 3.0 (5 Gbit/s), portu USB 2.0 oraz gniazd audio. Estetykę zestawu podkreśla boczny panel ze szkła hartowanego, a o bezpieczeństwo podzespołów dba system filtrów przeciwkurzowych, stanowiących barierę dla zanieczyszczeń.
| Informacje o produkcie | |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | ATX Micro ATX Mini ITX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | ARGB |
| Liczba miejsc montażowych | 8 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 4 |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 120 mm ARGB (tył) 3 x 120 mm ARGB (przód) |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 6 |
| Opcjonalne wentylatory | 2 x 120 mm lub 2 x 140 mm (dół) 2 x 120/140 mm (góra) 2 x 120 mm (dół) 3 x 120 mm lub 3 x 140 mm (góra) 1 x 120 mm (tył) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 140 mm (przód) 1 x 120 mm (tył) 1 x 240 mm (góra) 1 x 360 mm (przód) 1 x 280 mm (przód) 1 x 120 mm (przód) |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon/słuchawki (combo) |
| Maksymalna długość karty graficznej | 330 mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 161 mm |
| Kompatybilny standard zasilacza | ATX |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 4.3 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |

|
|
|
|
|
|
|
|




