-
Shopping cart is empty
-
x
For free delivery are missing
-,--
Free delivery!
Sum
0,00 €
Price includes discounts
0,00 €
0
-
Shopping cart is empty
-
x
For free delivery are missing
-,--
Free delivery!
Sum
0,00 €
Price includes discounts
-
Dell Koncentrator podróżny Pro 7in1 USB-C DA326
The Symbol :
470-BGCG
406.00
Order within
and we will send the package today
| Shipping within | 48 hours |
| Shipping price | 0 |
| The Availability Of |
Duża dostępność
|
| The bar code | |
| EAN | 884116691969 |
Pomoc eksperta? Dzwoń - 789794056
| Leave your phone |
Koncentrator podróżny USB-C 7 w 1 Dell Pro - DA326
Ten zaprojektowany z myślą o nowoczesnych profesjonalistach koncentrator zapewnia szybkie ładowanie, uniwersalne złącza oraz bezkompromisową mobilność.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Pasywny |
| Liczba portów | 7 |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Ładowanie urządzeń | Tak |
| Porty | 1 x HDMI Typ A Żeńska 2 x USB Type A Żeńska 1 x USB Type C Męska 1 x RJ-45 Żeńska 1 x USB Type C Żeńska 1 x DisplayPort Żeński |
| Długość przewodu | 24.8 mm |
| Zasilanie | USB 5V |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 Ubuntu Mac OS Chrome OS iPadOS |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 93.5 g |
| Oznaczenia | |
Number of ports:
7
Standard:
USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1, USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
36 mies.
Ładowanie urządzeń:
Tak

|
|
|
|
|
|
|
|




