-
Shopping cart is empty
-
x
-
Shopping cart is empty
-
x
-
Corsair Obudowa FRAME 4000X RS White Mid Tower ATX
| Shipping within | 48 hours |
| Shipping price | 0 |
| The Availability Of |
Duża dostępność
|
| The bar code | |
| EAN | 840440488835 |
Pomoc eksperta? Dzwoń - 789794056
| Leave your phone |
Obudowa komputera Mid-Tower FRAME 4000X RS
- Panel przedni RGB Flow z konfigurowalnym podświetleniem ARGB
- 405 mm miejsca na kartę graficzną z zamontowanymi przednimi wentylatorami
- 4 wentylatory RS120 PWM połączone szeregowo łatwe chłodzenie bez kabli
- W pełni modułowa konstrukcja FRAME jeszcze bardziej ułatwiająca personalizację
- Wbudowane ramię stabilizujące zapobiegające ugięciu karty graficznej
- Kompatybilność z płytami głównymi z odwrotnym złączem
- Mieści do 13 wentylatorów 120 mm
PANEL PRZEDNI ZAPEWNIAJĄCY INTENSYWNY PRZEPŁYW POWIETRZA
Panel przedni to zupełnie nowy projekt CORSAIR łączy świetną wentylację z wbudowanym podświetleniem RGB, dzięki czemu możesz nadać swojemu zestawowi własny styl i zadbać o chłodzenie. Podświetlenie RGB na panelu przednim korzysta ze złącza 5 V ARGB, dzięki czemu łatwo podłączysz je do płyty głównej i możesz wygodnie sterować wentylatorami przy użyciu popularnego oprogramowania.
OBSŁUGA KILKU RADIATORÓW 360 mm
Zwiększ skuteczność chłodzenia dzięki trzem specjalnym miejscom montażu radiatorów 360 mm z przodu, u góry i z boku. Obudowa mieści do 13 wentylatorów 120 mm, które zapewnią ciągłe skuteczne pobieranie chłodnego powietrza i odprowadzanie ciepłego.
CZTERY WENTYLATORY RS120 PWM W KOMPLECIE
Wentylatory RS120 PWM można w łatwy sposób łączyć szeregowo. Ich łożyska z magnetyczną kopułą minimalizują tarcie, zapewniając intensywny obieg powietrza i cichą pracę.
PERSONALIZOWANA KONSTRUKCJA OBUDOWY FRAME
System obudów modułowych FRAME pozwala łatwo modyfikować zestaw komputerowy wymieniaj elementy i zmodyfikuj obudowę pod kątem własnych potrzeb. Szeroki wybór akcesoriów FRAME od różnych paneli przednich i bocznych po alternatywne osłony zasilacza czy tacki płyty głównej pozwala łatwo nadać obudowie zupełnie nowy styl.
SYSTEM MONTAŻU WENTYLATORÓW INFINIRAIL
Ten wielopunktowy stalowy system mocowania zapewnia niezrównaną elastyczność konfiguracji wentylatorów z przodu i u góry. Wystarczy przesunąć szynę, aby zamontować wentylatory o wysokości do 200 mm (140 mm na górze) tam, gdzie są potrzebne, i zapewnić ukierunkowany przepływ powietrza bez ograniczeń montażu stałego.
WIELE MOŻLIWOŚCI CHŁODZENIA
Zbuduj odpowiedni do swoich potrzeb system chłodzenia dzięki miejscu na 13 wentylatorów 120 mm oraz różnorodnym opcjom montażu dwóch radiatorów o maksymalnym rozmiarze 360 mm.
| Informacje o produkcie | |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | Mini ITX Micro ATX ATX E-ATX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | Nie |
| Liczba miejsc montażowych | 3 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 1 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 4 |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 13 |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 280 mm (bok) 1 x 120 mm (tył) 1 x 280 mm (góra) 1 x 360 mm (góra) 1 x 240 mm (góra) 1 x 280 mm (przód) 1 x 360 mm (przód) 1 x 240 mm (bok) 1 x 360 mm (bok) 1 x 240 mm (przód) 1 x 140 mm (tył) |
| Ilość miejsc na karty rozszerzeń | 7 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon/słuchawki (combo) 1 x UBS 3.2 Gen 2x2 Type-C 1 x USB 3.2 Gen1 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 430 mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 170 mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 220 mm |
| Kompatybilny standard zasilacza | ATX |
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
486 x 488 x 239 mm |
| Waga | 11.53 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |

|
|
|
|
|
|
|
|




