-
Shopping cart is empty
-
x
For free delivery are missing
-,--
Free delivery!
Sum
0,00 €
Price includes discounts
0,00 €
0
-
Shopping cart is empty
-
x
For free delivery are missing
-,--
Free delivery!
Sum
0,00 €
Price includes discounts
-
Asus Karta graficzna GeForce RTX 5080 PRO ART OC 16GB GDDR7 256bit DP/HD
The Symbol :
PROART-RTX5080-O16G
7682.00
Order within
and we will send the package today
| Shipping within | 48 hours |
| Shipping price | 0 |
| The Availability Of |
Duża dostępność
|
| The bar code | |
| EAN | 4711636174992 |
Pomoc eksperta? Dzwoń - 789794056
| Leave your phone |
Karta graficzna GeForce RTX 5080 PRO ART OC 16GB GDDR7 256bit DP/HD
Wizjonerska. Wszechstronna. Ponadczasowa.
ProArt GeForce RTX 5080 łączy kompaktową konstrukcję o grubości 2,5 slotu z wydajnym chłodzeniem trzema wentylatorami Axial-tech, komorą parową oraz fazową podkładką termiczną GPU zapewniając wydajność serii GeForce RTX 50 zarówno w pełnowymiarowych obudowach, jak i w kompaktowych konstrukcjach SFF. Port USB Type-C zwiększa wszechstronność w pracy twórczej, a drewnopodobna okleina i subtelne logo podświetlane technologią Aura nadają elegancki wygląd.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
GeForce RTX 5080 PRO ART OC |
| Złącze karty graf. | PCI-E ver. 5.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce RTX 5080 |
| Rodzaj pamięci | DDR7 |
| Szyna pamięci | 256-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 16 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2730 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2700 MHz |
| Taktowanie pamięci | 30 Gbps |
| Rdzenie CUDA | 10752 |
| Wydajność AI (TOPs) | 1801 |
| Porty wideo | 1 x USB-C 1 x HDMI 2 x DisplayPort |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.6 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary |
50 x 126 x 304 mm |
| Wersja | Box |
| Oznaczenia | |
Supported standards:
OpenGL 4.6
Chipset Manufacturer:
NVIDIA
Type of memory:
DDR7
Memory Rail:
256-bitowa
Version:
Box
VRAM size:
16 GB
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
36 mies.
Złącze karty graf.:
PCI-E ver. 5.0

|
|
|
|
|
|
|
|




