-
Shopping cart is empty
-
x
For free delivery are missing
-,--
Free delivery!
Sum
0,00 €
Price includes discounts
0,00 €
0
-
Shopping cart is empty
-
x
For free delivery are missing
-,--
Free delivery!
Sum
0,00 €
Price includes discounts
-
Adata Dysk twardy Durable HD700 Pro 1TB USB3.2 niebieski
The Symbol :
AHD700P-1TU31-CBL
388.00
| Shipping within | 48 hours |
| Shipping price | 0 |
| The Availability Of |
Duża dostępność
|
| The bar code | |
| EAN | 4711658153586 |
Pomoc eksperta? Dzwoń - 789794056
| Leave your phone |
Dysk twardy Durable HD700 Pro 1TB USB3.2 niebieski
Zewnętrzny dysk twardy HD700 Pro to lekkie, a zarazem wytrzymałe rozwiązanie do przechowywania danych, zaprojektowane tak, aby wytrzymać upadki z wysokości do 1,22 metra oraz posiadające klasę odporności IP54 na wodę i kurz. Oferując pojemność do 2 TB, stanowi idealne mobilne centrum danych dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu oraz profesjonalistów pracujących w ruchu, zapewniając niezawodne wsparcie kopii zapasowych w każdym miejscu i czasie.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
HD700 Pro |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Kolor | Niebieski |
| Wysokość | 22 mm |
| Szerokość | 90.5 mm |
| Głębokość | 127.3 mm |
| Waga | 210 g |
| Oznaczenia | |
ODD Type:
Zewnętrzny
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
36 mies.
Format szerokości:
2,5'' (SFF)
Typ dysku:
HDD

|
|
|
|
|
|
|
|




