-
Shopping cart is empty
-
x
For free delivery are missing
-,--
Free delivery!
Sum
0,00 €
Price includes discounts
0,00 €
0
-
Shopping cart is empty
-
x
For free delivery are missing
-,--
Free delivery!
Sum
0,00 €
Price includes discounts
-
Patriot Dysk SSD 2TB P220 2.5 inches 550/500MB/s SATA III
The Symbol :
P220S2TB25
1492.00
| Shipping within | 48 hours |
| Shipping price | 0 |
| The Availability Of |
Duża dostępność
|
| The bar code | |
| EAN | 4711378424324 |
Pomoc eksperta? Dzwoń - 789794056
| Leave your phone |
Dysk SSD 2TB P220 2.5 cala 550/500MB/s SATA III
Patriot z dumą prezentuje następną generację 2,5-calowego dysku SATA III: Dysk SSD P220. Zaprojektowany z najnowszym kontrolerem SATA 3, P220 to pierwszorzędne rozwiązanie do przechowywania z prędkością odczytu i zapisu do 550 i 500 MB/s.
P220 jest idealny do szybkich aktualizacji, przechowywania dużych plików i zapewnienia wydajności w miejscu pracy.
Dysk SSD P220 firmy Patriot jest jednym z najbardziej niezawodnych dysków SSD o dobrym stosunku ceny do wydajności dostępnych obecnie na rynku.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
P220 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 2 TB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| TBW | 960 TB |
| Prędkość odczytu | 550 MB/s |
| Prędkość zapisu | 500 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 50 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 50 K |
| Wysokość | 7 mm |
| Szerokość | 69.9 mm |
| Głębokość | 100 mm |
| Waga | 46 g |
| Oznaczenia | |
ODD Type:
internal (2)
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
36 mies.
Format szerokości:
2,5'' (SFF)
Typ dysku:
SSD

|
|
|
|
|
|
|
|




