-
Shopping cart is empty
-
x
For free delivery are missing
-,--
Free delivery!
Sum
0,00 €
Price includes discounts
0,00 €
0
-
Shopping cart is empty
-
x
For free delivery are missing
-,--
Free delivery!
Sum
0,00 €
Price includes discounts
-
LogiLink Uchwyt na 3 monitory, 17-27 cali, max 7kg na ramie
The Symbol :
BP0174
247.00
Order within
and we will send the package today
| Shipping within | 48 hours |
| Shipping price | 0 |
| The Availability Of |
Mała dostępność
|
| The bar code | |
| EAN | 4052792071207 |
Pomoc eksperta? Dzwoń - 789794056
| Leave your phone |
Nasz trwały i wszechstronny uchwyt na trzy monitory został zaprojektowany, aby zoptymalizować Twoje miejsce pracy. Bezpiecznie trzyma trzy monitory, zmniejszając bałagan i zwiększając produktywność. Łatwo dostosuj wysokość, nachylenie i obrót dla spersonalizowanego doświadczenia oglądania. Solidna konstrukcja zapewnia stabilność, a elegancki design dodaje nowoczesnego akcentu Twojemu biurku. Pożegnaj się z bólem szyi i powitaj łatwe multitasking. Ulepsz swoje ustawienie za pomocą naszego uchwytu na trzy monitory.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 3 |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 27 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 21 kg |
| Regulacja w pionie | 45 ° |
| Regulacja w poziomie | 180 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Wysięg (maks.) | 658 mm |
| Obrót | 90 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Organizacja kabli | Tak |
| Materiał | Stal |
| Akcesoria w zestawie |
Zestaw montażowy |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 5.3 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
Destiny:
Monitory
Kind:
Biurkowy
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
25 mies.
Przekątna ekranu (min.):
17 ''
Przekątna ekranu (maks.):
27 ''
Obciążenie (maks.):
21 kg
Wysięg (maks.):
658 mm

|
|
|
|
|
|
|
|




