-
Shopping cart is empty
-
x
For free delivery are missing
-,--
Free delivery!
Sum
0,00 €
Price includes discounts
0,00 €
0
-
Shopping cart is empty
-
x
For free delivery are missing
-,--
Free delivery!
Sum
0,00 €
Price includes discounts
-
LogiLink Uchwyt na 2 monitory, 17-32 cali, max 9kg na ramie
The Symbol :
BP0177
228.00
| Shipping within | 48 hours |
| Shipping price | 0 |
| The Availability Of |
Duża dostępność
|
| The bar code | |
| EAN | 4052792071306 |
Pomoc eksperta? Dzwoń - 789794056
| Leave your phone |
Nasz uchwyt BP0177 to praktyczne i oszczędzające miejsce rozwiązanie, które pozwala pracować efektywnie i produktywnie nawet na mniejszych stanowiskach pracy. Dwa monitory ustawione obok siebie ułatwiają multitasking lub umożliwiają szybkie przełączanie się między różnymi programami lub dokumentami. Możesz także dostosować BP0177 tak, aby przyjąć ergonomiczną pozycję siedzącą i tym samym zapobiegać problemom z postawą.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 2 |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 18 kg |
| Regulacja w pionie | 90 ° |
| Regulacja w poziomie | 180 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (maks.) | 450 mm |
| Obrót | 90 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Organizacja kabli | Tak |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 3.62 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
Destiny:
Monitory
Kind:
Biurkowy
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
24 mies.
Przekątna ekranu (min.):
17 ''
Przekątna ekranu (maks.):
32 ''
Obciążenie (maks.):
18 kg
Wysięg (maks.):
450 mm

|
|
|
|
|
|
|
|




