-
Shopping cart is empty
-
x
For free delivery are missing
-,--
Free delivery!
Sum
0,00 €
Price includes discounts
0,00 €
0
-
Shopping cart is empty
-
x
For free delivery are missing
-,--
Free delivery!
Sum
0,00 €
Price includes discounts
-
LogiLink Uchwyt na 2 monitory,17 -32 cale, ramie 380mm,2x12kg
The Symbol :
BP0106
227.00
| Shipping within | 48 hours |
| Shipping price | 0 |
| The Availability Of |
Mała dostępność
|
| The bar code | |
| EAN | 4052792060102 |
Pomoc eksperta? Dzwoń - 789794056
| Leave your phone |
Zamontuj swoje telewizory i monitory komputerowe bezpośrednio na biurku. Dzięki temu możesz korzystać z ekranów z pełną swobodą ruchu, pochylać, obracać lub obracać je według własnego uznania. Specjalną cechą jest to, że ramiona można rozciągnąć do maksymalnej długości 380 mm. Oznacza to, że dowolna pożądana długość może być indywidualnie dostosowana.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 2 |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 24 kg |
| Regulacja w pionie | 35 ° |
| Regulacja w poziomie | 360 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Wysięg (maks.) | 380 mm |
| Obrót | 90 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Organizacja kabli | Tak |
| Materiał | Stal |
| Akcesoria w zestawie |
Zestaw montażowy |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 4.48 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Video | |
| Oznaczenia | |
Destiny:
Monitory
Kind:
Biurkowy
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
24 mies.
Przekątna ekranu (min.):
17 ''
Przekątna ekranu (maks.):
32 ''
Obciążenie (maks.):
24 kg
Wysięg (maks.):
380 mm

|
|
|
|
|
|
|
|




