-
Shopping cart is empty
-
x
For free delivery are missing
-,--
Free delivery!
Sum
0,00 €
Price includes discounts
0,00 €
0
-
Shopping cart is empty
-
x
For free delivery are missing
-,--
Free delivery!
Sum
0,00 €
Price includes discounts
-
LogiLink Uchwyt do monitora 17-32 cale, stalowy, maks. 12kg
The Symbol :
BP0105
172.00
Order within
and we will send the package today
| Shipping within | 48 hours |
| Shipping price | 0 |
| The Availability Of |
Mała dostępność
|
| The bar code | |
| EAN | 4052792060096 |
Pomoc eksperta? Dzwoń - 789794056
| Leave your phone |
Przymocuj swój telewizor i monitory komputerowe bezpośrednio do biurka. Dzięki temu możesz swobodnie ustawiać ekrany pod preferowane kąty nachylenia, obracać je lub przechylać. Łatwe zarządzanie kablami sprawia, że wszystko jest uporządkowane i schludne. Ramię można wydłużyć do maksymalnej długości 380 mm, co pozwala na indywidualne dostosowanie.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 1 |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 12 kg |
| Regulacja w pionie | 35 ° |
| Regulacja w poziomie | 360 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (maks.) | 380 mm |
| Obrót | 90 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Organizacja kabli | Tak |
| Materiał | Stal |
| Akcesoria w zestawie |
Akcesoria montażowe |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 3.4 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Video | |
| Oznaczenia | |
Destiny:
Monitory
Kind:
Biurkowy
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
24 mies.
Przekątna ekranu (min.):
17 ''
Przekątna ekranu (maks.):
32 ''
Obciążenie (maks.):
12 kg
Wysięg (maks.):
380 mm

|
|
|
|
|
|
|
|




