-
Shopping cart is empty
-
x
For free delivery are missing
-,--
Free delivery!
Sum
0,00 €
Price includes discounts
0,00 €
0
-
Shopping cart is empty
-
x
For free delivery are missing
-,--
Free delivery!
Sum
0,00 €
Price includes discounts
-
Gembird Karta sieciowa bezprzewodowa dwupasmowa USB Wi-Fi AC1300
The Symbol :
WNP-UA1300-03
75.00
| Shipping within | 48 hours |
| Shipping price | 0 |
| The Availability Of |
Duża dostępność
|
| The bar code | |
| EAN | 8716309129435 |
Pomoc eksperta? Dzwoń - 789794056
| Leave your phone |
Bezprzewodowa dwupasmowa karta sieciowa USB Wi-Fi AC1300
- Idealne rozwiązanie kiedy potrzebujesz szybkiego bezprzewodowego internetu dla swojego komputera stacjonarnego lub karta w laptopie jest wolna lub nie działa. Dzięki tej małej karcie WiFi podłączanej na USB będziesz cieszył się szybkim internetem. wystarczy podłączyć kartę do komputera połączyć się z lokalną siecią. To naprawdę takie proste!
- Superszybka technologia Wi-Fi 802.11ac: idealna do przesyłania strumieniowego filmów HD, gier, wideokonferencji i nie tylko
- Łatwa instalacja
- Kompaktowy adapter Wi-Fi AC1300 USB 3.2
- Obsługuje szybką technologię Wi-Fi 802.11ac
- Maksymalna prędkość do 867 Mb/s w paśmie 5GHz lub 400 Mb/s w paśmie 2,4 GHz
- Działa ze wszystkimi laptopami i komputerami PC z systemem Windows
| Informacje o produkcie | |
| Typ | WiFi |
| Chipset |
RTL8812BU |
| Interfejs | USB |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type A |
| Pasmo | 5 GHz 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11b 802.11ac 802.11g 802.11n |
| Liczba anten | 1 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 2 dBi |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 Windows 10 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary |
42 x 19 x 9 mm |
| Waga | 4.3 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
Interface:
USB
Type:
WiFi
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
24 mies.
Standardy:
802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Zysk anteny:
2 dBi

|
|
|
|
|
|
|
|




