-
Shopping cart is empty
-
x
For free delivery are missing
-,--
Free delivery!
Sum
0,00 €
Price includes discounts
0,00 €
0
-
Shopping cart is empty
-
x
For free delivery are missing
-,--
Free delivery!
Sum
0,00 €
Price includes discounts
-
Gembird HUB 4-portowy USB 2.0 z przełącznikami, czarny
The Symbol :
UHB-U2P4P-01
46.00
Order within
and we will send the package today
| Shipping within | 48 hours |
| Shipping price | 0 |
| The Availability Of |
Duża dostępność
|
| The bar code | |
| EAN | 8716309124683 |
Pomoc eksperta? Dzwoń - 789794056
| Leave your phone |
4-portowy hub USB 2.0 z przełącznikami, czarny
- Kompaktowa konstrukcja
- Zasilany koncentrator: idealny do urządzeń peryferyjnych wymagających większej mocy
- Zabezpieczenie nadprądowe i zabezpieczenie przed skokami mocy
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Aktywny |
| Liczba portów | 4 |
| Standard | USB 2.0 |
| Ładowanie urządzeń | Nie |
| Porty | 4 x USB Type A Żeńska 1 x USB Type A Męska |
| Długość przewodu | 80 cm |
| Zasilanie | USB 5V Sieciowe |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 Windows 10 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
106 x 46 x 21 mm |
| Waga | 77 g |
| Pozostałe parametry |
Gniazdo zasilania: 5 V DC |
| Oznaczenia | |
Number of ports:
4
Standard:
USB 2.0
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
24 mies.
Ładowanie urządzeń:
Nie

|
|
|
|
|
|
|
|




