-
Shopping cart is empty
-
x
For free delivery are missing
-,--
Free delivery!
Sum
0,00 €
Price includes discounts
0,00 €
0
-
Shopping cart is empty
-
x
For free delivery are missing
-,--
Free delivery!
Sum
0,00 €
Price includes discounts
-
BLOW Głośnik Bluetooth kolumna Infinity 10 cali
The Symbol :
30-395#
438.00
| Shipping within | 48 hours |
| Shipping price | 0 |
| The Availability Of |
Mała dostępność
|
| The bar code | |
| EAN | 5900804154730 |
Pomoc eksperta? Dzwoń - 789794056
| Leave your phone |
Głośnik Bluetooth kolumna Infinity 10 cali
Wysokiej jakości kolumna głośnikowa aktywna Bluetooth z bezprzewodowym mikrofonem oraz pilotem przeznaczonym do obsługi zdalnej. Muzykę można odtworzyć bezpośrednio ze swojego smartfona za pomocą funkcji Bluetooth, a dzięki wbudowanym licznym portom także z innych źródeł takich jak dysk USB czy karta microSD.Zastosowanie podświetlenia LED w różnych kolorach uatrakcyjni wizualną stronę kolumny.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Kolumny |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności Regulacja niskich tonów Regulacja wysokich tonów |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 300 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Stosunek sygnału do szumu | 85 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 3 x 6,3 mm jack microSD AUX 1 x USB (Type C) 1 x USB 2.0 |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
361 x 340 x 845 mm |
| Waga | 10.3 kg |
| Oznaczenia | |
Destiny:
Muzyka
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
24 mies.
System:
2.0
Stacja dokująca:
Nie

|
|
|
|
|
|
|
|




