-
Shopping cart is empty
-
x
For free delivery are missing
-,--
Free delivery!
Sum
0,00 €
Price includes discounts
0,00 €
0
-
Shopping cart is empty
-
x
For free delivery are missing
-,--
Free delivery!
Sum
0,00 €
Price includes discounts
-
AFOX Karta graficzna - Geforce GTX1650 4GB GDDR6 128Bit DVI HDMI ATX Fan V6
The Symbol :
AF1650-4096D6H3-V6
854.00
Order within
and we will send the package today
| Shipping within | 48 hours |
| Shipping price | 0 |
| The Availability Of |
Mała dostępność
|
| The bar code | |
| EAN | 4897033787475 |
Pomoc eksperta? Dzwoń - 789794056
| Leave your phone |
Karta graficzna - Geforce GTX1650 4GB GDDR6 128Bit DVI HDMI ATX Fan V6
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Geforce GTX1650 |
| Złącze karty graf. | PCI-E ver. 3.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Rodzaj pamięci | DDR6 |
| Szyna pamięci | 128-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 4 GB |
| Taktowanie rdzenia | 1485 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 1665 MHz |
| Porty wideo | 1 x DVI-D 1 x HDMI |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 |
| Wersja | Box |
| Oznaczenia | |
Supported standards:
DirectX 12
Chipset Manufacturer:
NVIDIA
Type of memory:
DDR6
Memory Rail:
128-bitowa
Version:
Box
VRAM size:
4 GB
Typ gwarancji:
Rękojmia
Gwarancja:
24 mies.
Złącze karty graf.:
PCI-E ver. 3.0

|
|
|
|
|
|
|
|




