-
Shopping cart is empty
-
x
For free delivery are missing
-,--
Free delivery!
Sum
0,00 €
Price includes discounts
0,00 €
0
-
Shopping cart is empty
-
x
For free delivery are missing
-,--
Free delivery!
Sum
0,00 €
Price includes discounts
-
Intel Procesor Core Ultra 5 KF BOX 4,2GHz LGA1851 250KF PLUS
The Symbol :
BX80768250KF
989.00
| Shipping within | 48 hours |
| Shipping price | 0 |
| The Availability Of |
Duża dostępność
|
| The bar code | |
| EAN | 5032037284745 |
Pomoc eksperta? Dzwoń - 789794056
| Leave your phone |
Procesor Intel Core Ultra 5 250KF Plus BOX (30M Cache, up to 5.30 GHz) FCLGA18W
| Informacje o produkcie | |
| Kod procesora |
CPINLZ568250KF0 |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra 5 (Copilot dla ver 2XXV) |
| Gniazdo procesora | LGA1851 |
| Taktowanie procesora | 4.2 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5.3 GHz |
| Liczba rdzeni | 18 |
| Liczba wątków | 18 |
| Cache L2 | 30 MB |
| Cache L3 | 30 MB |
| TDP | 125 W |
| Obsługa ECC | Nie |
| Zintegrowany układ graficzny | Nie |
| Architektura | 64-bit |
| Dodatkowe chłodzenie | Nie |
| Wersja | Box |
| Oznaczenia | |
Number of threads:
18
Version:
Box
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
36 mies.
Gniazdo procesora:
LGA1851
Liczba rdzeni:
18
Cache L3:
30 MB
Taktowanie (Boost):
5.3 GHz

|
|
|
|
|
|
|
|




